Atrakcje

Aktywny wypoczynek

W szczycie sezonu, nad kurortem Darłowskim nie zabraknie dla Was corocznej rozrywki: Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych, Letnie kino pod Gwiazdami, słynny „Projekt Plaża TVN”, Festiwal Media i Sztuka czy Międzynarodowy Festiwal Organowy.

Projekt Plaża

Dla rodzin z dziećmi

W pobliżu Domu na Fali, znajduje się dla naszych maluchów park linowy „Nad Bałtykiem”, Balticlandia przepełniona zjeżdżalniami, czy miejski plac zabaw. W samym Darłówku dzieci mogą z radością pluskać się w Aquaparku JAN, przejechać się ciuchcią, czy wsiąść na szybką kolejkę w lunaparku Krasnal. Co więcej, małe księżniczki i mali rycerze upodobają sobie na pewno Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie, wioskę Hobbitów w Sierakowie, czy pełen łamigłówek i zabaw edukacyjnych park rozrywki Leonarda w pobliskiej wsi Krupy. Mali miłośnicy zwierząt ucieszą się na myśl o pobliskim mini ZOO w Wiciu czy tym znajdującym się w Dolinie Charlotty. Piratki i Piraci przeżyją super wyprawę w głąb morza statkami “Król Erykiem I” oraz „Unikus”, bądź przepłyną tramwajem wodnym.

IMG-OUR
IMG-OUR

We dwójkę

Zmęczeni plażowaniem? Darłowo to super miejsce na spędzenie aktywnie czasu. Oprócz wspólnego marszu w centrum Naszego zabytkowego miasteczka, romantycznych rejsów w głąb Morza Bałtyckiego bądź spływu kajakowego, wycieczki na wyspę Bornholm, polecamy w szczególności dobrze przygotowane szlaki rowerowe - zarówno dla poczatkujących - 7km, jak i zaawansowanych - 39 km. Dla Panow polecamy rejsy wędkarskie a dla Pań świat magii barw i zapachów pięknie zaaranżowanych ogrodów Hortulus w Dobrzycy.

Atrakcje

IMG-OUR

Balticlandia

IMG-OUR

Hortulus

IMG-OUR

Park Linowy